Přihlášení

Pro práci v systému se musíte nejdříve přihlásit

: close

Přihlašovací formulář

Login
Heslo
Zůstat přihlášen

AKTUALIZACE: Dne 3. 5. 2018 dojde k uzamčení systému pro partnery! Kdo nestihl nahrát fakturu do systému bude kontaktován emailem s reportem.

!!!UKONČENÍ AFFILIATE PROGRAMU!!!

Zdravím partneři!

Tento text se mi píše těžko, ale bohužel okolnosti jsou jaké jsou. Dnem 1. 5. 2018 jsme nuceni vypnout affiliate program obchodů POLTI, čili programy polti.cz, zubni-kartacek.cz, rolser.cz, dokose.cz a hugo-frosch.cz

Důvodů je mnoho. Hlavním důvodem je ovšem nezájem inzerenta dále rozvíjet affiliate program z jeho strany, jak bychom si přáli a navíc přemrštěné očekávání ze strany inzerenta na výkon určitých jednotlivých obchodů v affiliate prostředí.

Dnešním dnem jsme schválili veškeré nerozhodnuté provize a dali pokyn k vystavení výplatních reportů. Vás tedy prosím o vypnutí veškerých propagací (nadále již provize nebudeme schvalovat) a nahrání faktur do systému.

Jelikož většina z Vás propagovala obchod Zubni-kartacek.cz můžete své propagace přepnout například na affiliate program nazuby.cz Tento program sice nemáme ve správě, ale jedná se o dobrou alternativu ke zrušenému programu.

Tímto bych chtěl všem partnerů poděkovat za super propagaci a budeme se těšit na spolupráci v jiných námi spravovaných programech!

S přáním pohodového nadcházejícího víkendu.

Ondřej Michal, Affiliate manažer
Affiliate Agency s.r.o.
ondra@affiliateagency.cz

Polti a spol

Affiliate program skupiny obchodů Polti.cz

Polti.cz je silnou značkou v oblasti parních čističů, které jsou známé svojí spolehlivostí a kvalitou. Výhodou tohoto obchodu v oblasti propagace je nabídka dopravy zdarma na celý sortiment. Obchod DoKoše.cz je obchod nabízející produkty pro Vaše odpady. Zajímavostí je sortiment chytrých bezdotykových košů, které najdou uplatnění propagace i v technických magazínech. Hugo-Frosch.cz nabízí netypický sortiment  pro affiliate a to sortiment termoforů. Velice zajímavé produkty pro propagaci nabízí obchod Zubní-Kartáček.cz. který je specializován na ústní hygienu (od past až po chytré kartáčky!). V sortimentu Rolser.cz můžete nalézt nákupní tašky na kolečkách od renomované španělské značky Rolser.

Jednotlivé provize


Polti.cz - 10% (z objednávky bez DPH a dopravy)

Hugo-Frosh.cz - 10% (z objednávky bez DPH a dopravy)

Rolser.cz - 10% (z objednávky bez DPH a dopravy)

Zubní-Kartáček.cz - 5% (z objednávky bez DPH a dopravy)

DoKoše.cz - 3% (z objednávky bez DPH a dopravy)


Základní informace

Cookies: 30 dní

Minimální výplata: 500 Kč

Proč propagovat tento program


Specializované eshopy v zajímavých segmentech

Jeden měřící systém

90%+ hodnocení na Heurece

Kamenná prodejna v Praze

Konverzní a responzivní weby

Prvotřídní propagační materiály

Možnost vytvoření materiálů na míru

Podpora affiliate manažera

 

Propagační materiály


Textové odkazy

Super bannery

XML feedy

Slevové kupóny